Reklama

Widz krytykuje. Wiadomości odpowiadają: Pan jest niezrównoważony

Dobra zmiana zapanowała nie tylko w Wiadomościach TVP, ale również w związanych z nimi społecznościach, a konkretnie na Twitterze. Od jakiegoś czasu Wiadomości TVP ochoczo dyskutują z innymi użytkownikami. Jak się okazuje, jeden z nich jest niezrównoważony. Skąd o tym wiemy?

"Niezrównoważony" (wtedy jeszcze nie było to 'zdiagnozowane') ośmielił się skrytykować materiał na temat Formuły 1 w Azerbejdżanie, sugerując, że trwający aktualnie konflikt w Górskim Karabachu bardziej zasługuje na uwagę.

W obronie skrytykowanego materiału i jego autora natychmiast wystąpiły Wiadomości TVP, zauważając, że takie materiały TVP już emitowało. "Pies z kulawą nogą ich nie docenił na TT" - brzmiał fragment wpisu.

Widz nie ustępował i w końcu usłyszał diagnozę - od samych Wiadomości - że jest niezrównoważony. I pozamiatane. Koniec dyskusji. 

Reklama

A to tylko mała próbka działalności "Wiadomości TVP" na Twitterze. Kto za tym stoi? Jak to mówią: wiemy, ale nie powiemy (Dziki Kraj na TT na razie zalicza się do grona zrównoważonych (ufff...) i nie zaryzykujemy 'diagnozy').

Można i tak:


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy