Reklama

Reklama

Ukryty talent Krystyny Pawłowicz

Była posłanka, a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz pochwaliła się w mediach społecznościowych swoim ukrytym talentem. Drzemie w niej artystyczna dusza.

Jak się okazuje, była posłanka PiS może poszczycić się nie lada talentem artystycznym. Na Twitterze kolejny zaraz zamieściła rysunek swojego autorstwa. 

To portret Indiry Ghandi - jedynej kobiety, która sprawowała funkcję premiera w Indiach. Choć rysunek powstał przed 40 laty, to dopiero teraz ujrzał światło dzienne.

"Takie tam amatorskie rysunki z młodości" - napisała Pawłowicz w mediach społecznościowych.

Dla wszystkich miłośników tego typu twórczości jest dobra wiadomość - praca Pawłowicz zostanie wystawiona na aukcji. We wrześniu będzie ją można wylicytować w Antykwariatach Warszawskich "Lamus".

Reklama

To nie pierwszy raz kiedy Pawłowicz chwali się swoim talentem. Wcześniej wystawiała już na aukcjach dwie swoje prace. Były to rysunki przedstawiające Jimiego Hendrixa i Pabla Picassa.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje