Reklama

Reklama

Typowy przedstawiciel rodziny 500+. No, prawie

Kancelaria Premier Beaty Szydło udostępniła na Twitterze post, w którym Emilia i Jan Porowscy zachwalają korzyści programu "Rodzina 500 plus". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Jarosław Porowski jest jednym z radnych Prawa i Sprawiedliwości w Łapach.

Użytkownicy Twittera szybko rozszyfrowali, że rodzina Porowskich nie jest wcale taką "zwyczajną polską rodziną". Użytkownicy zaczęli żartobliwie określać program "Rodzina 500+" jako "Sami Swoi+".

"Dzięki programowi Rodzina 500 plus nasza sześcioosobowa rodzina będzie mogła funkcjonować lepiej. Środki, które otrzymujemy, wykorzystujemy głównie na codzienne potrzeby. Nasze dzieci są alergikami, więc sporo pieniędzy wydawaliśmy na wizyty lekarskie i leki - teraz będzie łatwiej" - możemy przeczytać w wypowiedzi Porowskich.

Użytkownik Twittera o pseudonimie aronsem udostępnił oświadczenie majątkowe radnego gminy z 27 kwietnia tego roku, z którego wynika, że rodzina Porowskich zgromadziła 35 tysięcy złotych oszczędności, dlatego najbardziej zaskakujące wydaje się ostatnie zdanie ich wypowiedzi: "Cieszymy się ogromnie z wprowadzenia w życie programu, który jest dla nas wsparciem i pomocą oraz zapewnia stabilność finansową".

Reklama

Ciekawe, kto jeszcze nie odmówi prezesowi Kaczyńskiemu.

 


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy