Reklama

Reklama

​The best of stare tweety Andrzeja Dudy

Internauci z lubością wyciągają stare wpisy Andrzeja Dudy na Twitterze. Dziś - supersympatyczny "prezydent wszystkich Polaków", niegdyś - prawdziwy jastrząb PiS-u.

Gdy Polska pokonała Irlandię na Stadionie Narodowym, obecny na tym meczu prezydent nie ukrywał euforii. I w tym momencie użytkownicy Twittera szybko wygrzebali jeden ze starych wpisów Andrzeja Dudy:

Reklama

"Stan polskiego sportu, zwłaszcza gier zespołowych, jest smutnym odzwierciedleniem stanu polskiego państwa. :(" - napisał przyszły prezydent we wrześniu 2013 roku.

Andrzej Duda to jeden z najbardziej aktywnych polityków na Twitterze - opublikował ponad 6,7 tys. wpisów i dorobił się aż 135 tys. obserwujących.

Jednak niektóre z dawnych wpisów zdają się kontrastować z dzisiejszym, "majestatycznym" wizerunkiem prezydenta Andrzeja Dudy. Nie znaczy to, że zmienił poglądy. Po prostu dziś poniższych tweetów już by raczej nie opublikował.


Raczej homopropaganda:Homoseksualizm to anomalia:Przed kim klęka Tusk:Przedsmak weta:Lasek ujada:Rońda nie blefuje:Wojska nie ma:Euroobciach:Euroobciach 2:W co grał Wałęsa:Błąd ortograficzny:Jednak nie błąd:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje