Reklama

Reklama

"Super Express": Przy kieliszku montują nową lewicę

"Imieniny Grzegorza Napieralskiego okazją do spiskowania" – codzienna gazeta opisuje imprezę skonfliktowanego z Sojuszem Lewicy Demokratycznej byłego szefa partii. Na przyjęciu bawili się politycy SLD i Twojego Ruchu, którzy chcą stworzyć nową lewicę.

Jak informuje "Super Express", Napieralski zorganizował swoje imieniny w jednej z warszawskich restauracji. Pojawili się liczni i znani goście.

Zaskoczeniem była obecność się byłego członka SLD Ryszarda Kalisza z którym swego czasu Napieralski toczył ostry spór w partii. Jak twierdzi gazeta, politycy zakopali wojenny topór i będą współpracować nad stworzeniem nowego ugrupowania na lewicy.

Poza Kaliszem na przyjęciu bawili się Piotr Guział i Andrzej Rozenek. Ten ostatni przyznał "Super Expressowi", że na imprezie "rozmawiano o przyszłości lewicy w Polsce".

Reklama

"Bardzo się cieszę, że tyle znamienitych osób pojawiło się na moich imieninach. Skończyliśmy po północy. Dostałem m.in. krawat. Założę go na specjalną konferencję, na której będę chciał ogłosić coś ważnego" - powiedział tajemniczo Napieralski.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy