Reklama

Reklama

"Super Ekspress" wróży z dłoni Beaty Szydło i Ewy Kopacz

Czym są opinie politologów i specjalistów od kampanii wyborczych wobec wieszczych słów wróżki Alyony? Z pewnością nie pokazują, która z kandydatek jest "fantazyjna i zmysłowa", a która to "polska rogata dusza". Na prośbę "Super Ekspressu" wróżka czyta z dłoni premier Kopacz i kandydatki PiS na to stanowisko, Beaty Szydło, jak z otwartej księgi.

Jaka przyszłość czeka te dwie kobiety polskiej polityki? Alyona Olszewska wieszczy: "Ewa Kopacz straci stanowisko premiera, ale zostanie w polityce", a "Beata Szydło ma duże szanse na stanowisko premiera, ale czekają ją zmagania z chorobą".

Reklama

Rzutka i elastyczna, "polska rogata dusza", wie, jak obejść prawo i potrafi właściwie wykorzystywać ludzi - już wiecie, o kim mowa? Wróżka Alyona tak opisuje premier Ewę Kopacz.

Z dłoni Beaty Szydło wyczytała: "fantazyjna i zmysłowa, pełna radości życia, działa zgodnie z prawem, szybko myśli i odniesie sukcesy, przyciąga pomocnych ludzi". Ten niemal idealny obraz psuje miażdżąca wiadomość: "Planowanie dalszej przyszłości jest dla niej abstrakcją". 

Wróżbitka ujawnia też, że Prawo i Sprawiedliwość czeka "bardzo dobry czas, pełen sukcesów".

Z dłoni Beaty Szydło? Tak o całej partii? Brawo, wróżko Alyono!

Śledź Dziki Kraj na Twitterze

Czekamy na Wasze polityczne memy

------Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje