Reklama

Reklama

Stanisław Pięta: Pouczają nas ludzie, którzy wybrali Hitlera

"Śmiechu to jest warte. Chcą nas pouczać ludzie, którzy wybrali Hitlera dobrowolnie" – w ten sposób poseł Prawa i Sprawiedliwości Stanisław Pięta odniósł się do krytycznych uwag niemieckiej prasy pod adresem Polski.

Poseł Pięta znany jest z ostrych i często kontrowersyjnych wypowiedzi. To właśnie on oznajmił, że "kto nie popiera PiS-u to zdrajca, kretyn".

Więcej "interesujących" myśli można znaleźć na Twitterze posła Pięty, gdzie m.in. określił "Gazetę Wyborczą" mianem "wywodzącej się z UB". Napisał też, że reklamowanie się w "Gazecie Wyborczej", "Newsweeku", "Polityce" i stacji TVN to "to znieważanie Polski".

"PO to gangrena niszcząca Polskę musi być wypalona gorącym żelazem" - to inny cytat z Twittera posła.

Najświeższa wypowiedź Pięty dotyczy krytyki polskiego rządu przez niemieckie media i przedstawicieli Komisji  Europejskiej.

Reklama

"Śmiechu to jest warte. Chcą nas pouczać ludzie, którzy wybrali Hitlera dobrowolnie, płaszczyli się przed Stalinem, Chruszczowem, Breżniewem. Dzisiaj nie potrafią sobie poradzić z islamskim terroryzmem. I oni chcą nas pouczać? (...) Niech się nie kompromitują" - powiedział w rozmowie z Superstacją.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy