Reklama

Reklama

Spot Ewy Kopacz. Historia "prawdziwa"

PO przygotowała spot wyborczy, w którym mieszkańcy Szydłowca wspominają Ewę Kopacz jako lekarkę. Na przeróbkę kampanijnej perełki nie trzeba było długo czekać.

W oryginalnym 30-sekundowym spocie pojawia się 5 kobiet. Wspominają one czasy, gdy Ewa Kopacz mieszkała i pracowała jako lekarka w Szydłowcu.

- Drzwi u niej się nie zamykały - mówi jedna z kobiet. - Jak była tylko w domu, to pomagała ludziom - dodaje inna. - U niej była taka cecha odwagi, szybkiej reakcji - zauważa kolejna.

W "nowym" spocie wypowiedzi kobiet z Szydłowca, zestawiono z momentami kampanijnych podróży Ewy Kopacz oraz małej wpadki w czasie spotkania z Angelą Merkel.

Wydaje się, że sztaby nie śpią, a nas przed jesiennymi wyborami czeka ciekawa (nieoficjalna) kampania w internecie.

W końcu coraz częściej pojawią się glosy, że ten, kto podbije internet, wygrywa wybory.  

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy