Reklama

Reklama

Sikorski proponuje Olejnik start w wyborach

Niezwyczajny przebieg miała rozmowa europosła Radosława Sikorskiego z Koalicji Obywatelskiej z dziennikarką Moniką Olejnik w programie "Kropka nad i" w TVN24.

W czasie rozmowy Sikorski zaproponował Olejnik start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

"Pani redaktor, krótko mówiąc, ja bym panią widział w szrankach prezydenckich. Pani od tylu lat nas polityków poucza o polityce" - powiedział Sikorski.

"Na pewno ma pani podobną rozpoznawalność do Szymona Hołowni. Taka rywalizacja między dwoma kandydatami TVN byłaby fascynująca" - dodał polityk.

Olejnik w odpowiedzi zaznaczyła, że Hołownia "nie jest kandydatem TVN", a ona sama "nie ubiega się o to cudowne miejsce, o ten fotel".

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy