Reklama

Reklama

Sikorski o premier Szydło: Wredny babsztyl

Czwartkowa napięta atmosfera polityczna udzieliła się nie tylko aktualnym posłom, ale również tym "eks". Byłemu szefowi polskiej dyplomacji dyplomacji ewidentnie zabrakło, kiedy na Twitterze komentował wystąpienie Beaty Szydło. "Wredny babsztyl" - określił wciąż urzędującą premier Radosław Sikorski.

W czwartek w Sejmie głosowano nad wotum nieufności dla rządu, wnioskowanym przez PO. Poprzedziło je m.in. wystąpienie premier Beaty Szydło, która broniła siebie i swojego rządu.  

Wystąpienie to na Twitterze skomentował były szef MSZ Radosław Sikorski. "Wredny babsztyl śmie grozić 'aferami,' w których nie postawiono nawet zarzutów, o wyrokach nie wspominając. Lepiej by przeprosiła za osławiony audyt, za haniebny list do przywódców Europy w sprawie Tuska i za próbę wrobienia chłopaka we własny wypadek samochodowy" - napisał.

Reklama

"Wredny babsztyl o szefowej polskiego rządu? Rzeczywiście język elit. Wstyd, ale najpierw trzeba go mieć" - skomentowała wpis jedna z internautek. 

"Ale Komoruski było super, prawda?" - odpisał Sikorski.

A był niegdyś Sikorski stawiany za wzór, jeśli chodzi o umiejętność komunikacji za pomocą Twittera. Cóż, było... minęło...?

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy