Reklama

Reklama

Senator Bury odpowiada posłance Scheuring-Wielgus. "Cała Joanna"

Nie milkną echa ostatniego transferu do ruchu Szymona Hołowni. Na drobne złośliwości pod adresem Pauliny Hennig-Kloski odpowiedział, wstawiając się za nią, senator Jacek Bury, który wcześniej też dołączył do Polski 2050.

Reklama

Wszystko zaczęło się od wpisu posłanki Lewicy, która zarzuciła byłej koleżance (obydwie były kiedyś w Nowoczesnej), że lubi zdradzać swoich politycznych liderów. Wypomniała jej, że zdradziła już wcześniej Ryszarda Petru, teraz Adama Szłapkę, czyli szefów Nowoczesnej. "Zdradzi Hołownię" - orzekła Scheuring-Wielgus na Twitterze, dodają ironicznie: "Cała Paulina".

Reklama

Senator Jacek Bury, który sam niedawno zmienił barwy, nie pozostał dłużny. W takim samym stylu odpowiedział posłance Lewicy. 

I wypomniał jej, że najpierw była w Nowoczesnej, potem w partii Teraz!, w wyborach startowała z listy Biedronia, a dzisiaj jest w klubie Lewicy. "Cała Joanna" - dodał Bury z przekąsem.

Do dyskusji włączyła się jeszcze inna posłanka, która wzmocniła ruch Hołowni, Hanna Gill-Piątek. Nazwała Burego za tę odpowiedź "mistrzem". 

Kto następny?

Zobacz też: Kolejna posłanka przechodzi do Hołowni. Potwierdziły się informacje Interii

    

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje