Reklama

Reklama

Senator Bury odpowiada posłance Scheuring-Wielgus. "Cała Joanna"

Nie milkną echa ostatniego transferu do ruchu Szymona Hołowni. Na drobne złośliwości pod adresem Pauliny Hennig-Kloski odpowiedział, wstawiając się za nią, senator Jacek Bury, który wcześniej też dołączył do Polski 2050.

Wszystko zaczęło się od wpisu posłanki Lewicy, która zarzuciła byłej koleżance (obydwie były kiedyś w Nowoczesnej), że lubi zdradzać swoich politycznych liderów. Wypomniała jej, że zdradziła już wcześniej Ryszarda Petru, teraz Adama Szłapkę, czyli szefów Nowoczesnej. "Zdradzi Hołownię" - orzekła Scheuring-Wielgus na Twitterze, dodają ironicznie: "Cała Paulina".

Senator Jacek Bury, który sam niedawno zmienił barwy, nie pozostał dłużny. W takim samym stylu odpowiedział posłance Lewicy. 

Reklama

I wypomniał jej, że najpierw była w Nowoczesnej, potem w partii Teraz!, w wyborach startowała z listy Biedronia, a dzisiaj jest w klubie Lewicy. "Cała Joanna" - dodał Bury z przekąsem.

Do dyskusji włączyła się jeszcze inna posłanka, która wzmocniła ruch Hołowni, Hanna Gill-Piątek. Nazwała Burego za tę odpowiedź "mistrzem". 

Kto następny?

Zobacz też: Kolejna posłanka przechodzi do Hołowni. Potwierdziły się informacje Interii

    

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy