Reklama

Reklama

​Radosław Sikorski do Marka Falenty: Spadaj, aferzysto

Radosław Sikorski, który spośród polityków PO bodaj najbardziej ucierpiał na aferze podsłuchowej, w ostrych słowach odpowiedział biznesmenowi Markowi Falencie na Twitterze.

Radosław Sikorski zamieścił na Twitterze link do artykułu "Gazety Wyborczej", w którym pojawia się informacja, że Marek Falenta - podejrzany o zlecenie nielegalnych podsłuchów w restauracji Sowa i Przyjaciele - współpracował ze służbami specjalnymi.

Na ten post zareagował sam Falenta, który napisał: "Panie marszałku, trzeba pilnie zawiadomić prokuraturę, że 'Gazeta Wyborcza' i 'Newsweek Polska' zażywają niedozwolone dopalacze".

Były marszałek Sejmu zareagował bardzo ostro: "Dżentelmeni nie zakładają podsłuchów. Spadaj, aferzysto, z mojego profilu".

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL