Reklama

Reklama

Putin i Miedwiediew demonstrują siłę w bawełnianych dresach

Wspólne grillowanie, napinanie mięśni i prężenie się w bawełnianych dresach. Rosyjski prezydent i premier pozują do zdjęć w Soczi. Sesja - w otoczeniu nowych rekwizytów - wygląda bardziej jak "ustawka" dla "Vanity Fair". W wydaniu - oczywiście - wschodnim.

Rosyjscy "giganci" pozują do zdjęć w sterylnych sceneriach. Takie same wydają się być wykorzystane rekwizyty i sportowa konfekcja męska.

Wystarczy spojrzeć na buty Miedwiediewa:

I zbliżenie na obuwie, które chyba nie miało okazji zetknąć się jeszcze z leśnym runem:

Wśród starannie wybranych motywów nie zabrakło również "demonstracji siły", utrzymanej w stylistyce - przyznajcie - obrazków, prezentujących co najwyżej ćwiczenia na ścieżkach zdrowia. 

Putin z pełną powagą prezentuje swoje umiejętności:

Reklama

...i sprawdza, czy Miedwiediew nadąża za jego sportową "retoryką":

Panowie wspólnie pozbywają się toksyn z organizmu, spożywają potrawy z grilla, a na trawienie piją herbatę.

Wymowny uśmiech:

Więcej zdjęć ze wspólnej eskapady znajdziecie tutaj:

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy