Reklama

Reklama

Puenta jest milczeniem

TVP nie pozwoliło Ryszardowi Makowskiemu rozwinąć skrzydeł. Makowski, satyryk i były członek kabaretu OT.TO, przygotował piosenkę na Euro 2016, którą odśpiewał na antenie TVP Info. Wciągająca historia o 500 plus, stu gramach, tradycyjnym "polej, polej!", dwóch bramkach i okrągłej piłce nie odsłoniła przed widzami szczęśliwego zakończenia.

Poetyka - wyrafinowana. Wokal - męski i, chciałoby się rzec, kibicowski. Zaangażowanie artysty - adekwatne do opiewanej dyscypliny sportu. Mina prowadzącego - bezcenna. Puenta... Puenta jest milczeniem. Wszystko przez bezlitosny czas antenowy, który - wbrew żalom i protestom pana Ryszarda - bezczelnie się skończył.

Mamy nadzieję, że to nie jest zła wróżba i nasi reprezentanci nie skończą swoich występów na Euro w najmniej oczekiwanym momencie.

Śledź Dziki Kraj na Twitterze

Reklama

Czekamy na Wasze polityczne memy

------

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy