Reklama

Reklama

Prezes przemówi do narodu. To już pewne. Zruga czy pochwali?

Punktualnie o północy w Nowy Rok Interia udostępni "Orędzie Prezesa na 2020 rok". Czego można się spodziewać po przemowie wykreowanej przez Roberta Górskiego postaci głównego bohatera "Ucha Prezesa"?

Orędzia wygłaszane przez polskich polityków stały się ostatnio dosyć modnym elementem rodzimego krajobrazu.

Za pomocą mediów zwraca się do Polaków już nie tylko Prezydent RP Andrzej Duda, kontynuując w ten sposób tradycję wystąpień głowy państwa.

Z orędziami do rodaków występował także premier Mateusz Morawiecki, odnosząc się w wystąpieniu m.in. do 15 rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Całkiem niedawno, dwukrotnie w krótkim czasie, orędzia zażądał oraz je wygłosił marszałek senatu Tomasz Grodzki, chcąc zapewne zakomunikować w ten sposób coś zupełnie innego niż głowa państwa i szef rządu.

Reklama

Twórcy prześmiewczego serialu "Ucho Prezesa" postanowili skorzystać z nadarzającej się okazji i dołączyć do orędziowej sztafety. Tak powstało "Orędzie Prezesa na 2020 rok".

Wszystko odbędzie się w atmosferze i w scenerii znanej z serialu. W kadrze pojawią się rekwizyty dobrze już znane z "Ucha Prezesa" - choćby jedyny w swoim rodzaju globus.

Orędzie wygłosi Prezes - postać wykreowana przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Czy Prezes pochwali Polaków czy ich zruga?

Za co każe dziękować i co obieca?

Czy konkretami przebije polityków, którzy do swoich obowiązków chcą podchodzić na poważnie?

Można się spodziewać wszystkiego, a na pewno tego, że o "Orędziu Prezesa" będzie się mówiło i jego bon moty zostaną zapamiętane (czego o wspomnianych wcześniej zawodowych orędziach raczej powiedzieć się nie da).

"Orędzie Prezesa na 2020 rok" można obejrzeć w Interii już od północy w sylwestra.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje