Reklama

Reklama

Paweł Kukiz zazdrosny o Ryszarda Petru

Paweł Kukiz do tego stopnia poczuł się dotknięty brakiem zainteresowania ze strony mediów, że aż szef sztabu musiał dopominać się o uwagę dziennikarzy. Niestety bez większego skutku.

Na dziennikarzy, którzy woleli rozmawiać z innymi politykami, Kukiz poskarżył się na Facebooku. - A to dla tych, którzy naiwnie myślą, że media wszystkich traktują równo - napisał muzyk. 

Co ciekawe, zrobił to zaraz po wyjściu ze studia telewizyjnego, gdzie był jednym z gości programu "Kawa na ławę", w którym przedstawiciele różnych partii dyskutują o bieżących wydarzeniach w polityce. 

Śledź Dziki Kraj na Twitterze

Czekamy na Wasze polityczne memy

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy