Reklama

Reklama

Nelli Rokita doradza Ewie Kopacz

Dała się poznać jako jedna z najbardziej oryginalnych i barwnych kobiet polskiej polityki. Nelli Rokita, która wczoraj na łamach "Super Expressu" wyraziła chęć powrotu do polityki, dziś oceniła mocno stonowany odzieżowy gust premier Ewy Kopacz.

Zdaniem byłej posłanki Prawa i Sprawiedliwości szefowa polskiego rządu ubiera się skromnie i zmierza w stronę wizerunku Angeli Merkel, co - jeśli chodzi o dobór garderoby - trudno uznać za komplement.

"Pani Kopacz chce jej dorównać w ubiorze. Ja ubieram się kolorowo i trochę pani premier tego brakuje, tych kolorów. Mogłaby mieć więcej kolorów w ubiorze, ale ona pewnie nie ma na to odwagi" - recenzuje na łamach "Super Expressu" była posłanka.

Małżonka Jana Rokity dała się poznać jako niezwykle barwna postać polskiej sceny politycznej. Często wybierała z garderoby kolorowe kapelusze i barwne, oryginalne kostiumy. Furorę zrobiło również jej rewolucyjne podejście do łączenia szpilek z bawełnianymi skarpetkami.

Reklama

Być może pani Rokita wkrótce wróci do polityki. Wczoraj zapowiedziała, że planuje wystartować jesienią z ramienia PiS w wyborach do Senatu, ponieważ interesują ją relacje Polaków zagranicą, a senator ma na tym polu spore możliwości manewru.

Nelli Rokita chciałaby również, żeby do polityki wrócił jej małżonek. Najlepiej jako premier wspólnego rządu Prawa i Sprawiedliwości i... Platformy Obywatelskiej.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy