Reklama

Reklama

Marczułajtis zmartwiona liczbą koszul pani premier

O zgrozo! Beata Szydło ma tylko jedną koszulę. Do takich wniosków doszła była posłanka PO Jagna Marczułajtis, dodała jednak otuchy narodowi, stwierdzając, że broszek premier posiada wiele.

We wtorek wieczorem premier Beata Szydło wygłosiła przemówienie, w którym mówiła o zamieszaniu wokół Trybunału konstytucyjnego. Jagna Marczułajtis - była posłanka PO - szybko skrytykowała premier na Twitterze. "Ale nie z powodu treści jej przemówienie - pisze "Fakt" - lecz z powodu garderoby. Zdaniem Marczułajtis, Szydło ma tylko jedną koszulę!

Reklama

"Jest! Wróciła koszula pani premier z prania, bo ma tylko jedną, w przeciwieństwie do broszek" - napisała była posłanka PO na Twitterze.

To nie był jednak koniec wyrazów troski o wizerunek Beaty Szydło mistrzyni świata w snowboardzie. "Pani Szydło przydałoby się 500 złotych na nowe koszule" - kontynuowała.

W sukurs premier Szydło przyszedł na łamach tabloidu ekspert ds. wizerunku, który wyjaśniał, że premier "nie chodzi w kółko w tym samym".

Ciekawe, kiedy sympatycy PO przyjrzą się uważniej samemu prezesowi? Zachęcamy, wiedza na temat stanu koszul pana Jarosława z pewnością będzie dla narodu nieodzowna. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama