Reklama

Leszek Miller wstąpi do Prawa i Sprawiedliwości? Politycy komentują

Po występie lidera SLD w TV Republika, pojawia się wiele spekulacji o światopoglądowym skręcie w prawo Leszka Millera. - Leszek Miller był już w Samoobronie, może teraz ma ochotę na Prawo i Sprawiedliwość - powiedział Superstacji poseł PO Cezary Tomczyk.


- Leszek Miller szuka silnego ośrodka władzy i gdyby Platforma Obywatelska była teraz u władzy, to Miller przytulałby się do Platformy Obywatelskiej. Teraz przytula się do PiS-u -  powiedziała z kolei Marcelina Zawisza z Partii Razem.

Posłanka Iwona Śledzińska-Katarasińska z PO sugerowała, że "Millerowi znowu objawił się anioł", dzięki któremu lider lewicy "nawrócił się".

Jak na nowe poglądy Millera odpowiada PiS? Superstacja zauważa, że posłanka PiS Anna Krupek nie mówi Millerowi "nie". 

- To jest pytanie do kierownictwa partii, do kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości, do Zjednoczonej Prawicy, która podejmuje decyzje, także do pani premier odnośnie do składu rządu - powiedziała.

Reklama

Przypomnijmy, że w TV Republika Miller nazwał kanclerz Niemiec Angelę Merkel szkodnikiem w Unii Europejskiej, skrytykował też zachowanie feministek po wydarzeniach w Kolonii. W ostatnich dniach mówił również, że w Polsce nie ma zamachu stanu i gdyby to on był liderem opozycji, to nie biłby na alarm w Brukseli - informuje Superstacja.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy