Reklama

Reklama

Kto stoi za zmianami w rządzie? Pawłowicz: Służby i lewactwo

Krystyna Pawłowicz skomentowała zmiany w rządzie. Jak zwykle - w ostrym tonie. Uważa, że trzej ministrowie zostali pokonani przez "służby i lewactwo".

Śledź Dziki Kraj na Twitterze

Czekamy na Wasze polityczne memy

Krystyna Pawłowicz odniosła się do ostatnich zmian w rządzie. Skomentowała jedynie niektóre roszady, ale jej komentarz i tak wywołał burzę.

Na facebookowym profilu zamieściła wpis, w którym dziękuje "ministrom Szyszce, Waszczykowskiemu i niezłomnemu Macierewiczowi" za ich pracę dla Polski. Opatrzyła to krótkim wyjaśnieniem, że zostali oni pokonani przez "służby i lewactwo".

Słowa Pawłowicz zdziwiły internautów, bo to przecież kierownictwo PiS zmieniło ministrów, a nie nazywana tak przez partię rządzącą opozycja. Czy wobec tego "służbami i lewactwem" Pawłowicz nazywa prezesa Jarosława Kaczyńskiego? - dopytywali internauci.

Okazuje się, że nie. Pawłowicz w rozmowie z portalem niezalezna.pl wyjaśnia, co miała na myśli. Podziękowała tym trzem ministrom, bo "zbyt ogólnie podziękował im prezydent".

"Przykro mi stwierdzić, ale obawiam się, że takimi działaniami prezydent kawałek po kawałku rozmontowuje nieźle naoliwioną maszynę, która przez dwa lata realizowała z sukcesami założenia dobrej zmiany" - kończy Pawłowicz.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy