Reklama

Reklama

"Kryśka, znaleźliśmy twoje tabletki"

Ostra wymiana zdań na linii PSL-Krystyna Pawłowicz. Administrator oficjalnego profilu w mediach społecznościowych ludowców wdał się w polemikę z posłanką Prawa i Sprawiedliwości.

"Kryśka, znaleźliśmy Twoje tabletki. Oddamy jak się zobaczymy w Sejmie. Do tego czasu nie panikuj i się trzymaj. Pamiętaj: i tak Cię kochamy" - napisali administratorzy oficjalnego profilu PSL na Twitterze, w odpowiedzi na wpis prof. Krystyny Pawłowicz.

Pawłowicz wcześniej zwróciła się do PSL tak: "PSL, nie chowaj się! To wy pasożytujecie na wsi i polskich rolnikach Uwłaszczyliście się na przemyśle z rolnictwem związanym,gnębicie swych sąsiadów rolników Podnieśliście z PO wiek emerytalny waszych kobiet ze wsi aż o 12 lat ! PSL ! Na kolana i przeproście!" - napisała posłanka PiS.

Reklama

Na reakcję ludowców nie trzeba było długo czekać.

Tymczasem po wpisie PSL Pawłowicz znów zabrała głos. "Na waszą jałową miłość czeka w Słupsku Biedroń. Powodzenia" - napisała.

Śledź Dziki Kraj na Twitterze

Czekamy na Wasze polityczne memy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy