Reklama

Reklama

Imieniny "pani Basi" na Nowogrodzkiej

Jest prawą ręką prezesa PiS i jedną z jego najbardziej zaufanych osób. "Pani Basia", sekretarka Jarosława Kaczyńskiego, w dniu swoich imienin dostała naręcza kwiatów. Na Nowogrodzką zjechali się w środę najważniejsi politycy PiS. Ogromny bukiet przyniósł też Jacek Kurski.

Pomimo mrozu w środę, 4 grudnia, na Nowogrodzką zjechali się najważniejsi politycy PiS. Spieszyli się z ogromnymi bukietami kwiatów i upominkami do "pani Basi" - prawej ręki Jarosława Kaczyńskiego. Drzwi do siedziby PiS od samego rana praktycznie się nie zamykały.

Nie od dziś wiadomo, że Barbara Skrzypek to jedna z najbardziej zaufanych osób prezesa PiS. To ona prowadzi kalendarz Kaczyńskiego i decyduje o jego planowanych spotkaniach. 

W tym roku życzenia na Nowogrodzkiej osobiście złożyli "pani Basi" m.in. wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski, europosłanki Beata Kempa i Jadwiga Wiśniewska, redaktor naczelny "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz czy szef TVP Jacek Kurski.

Reklama

Wiele osób po raz pierwszy usłyszało o "pani Basi" dopiero w 2017 roku przy okazji emisji słynnego "Ucha Prezesa". Tymczasem Jarosław Kaczyński współpracuje z Barbarą Skrzypek już od 1990 roku.

Jak nietrudno domyślić się po zdjęciach, ulubione kwiaty "pani Basi" to prawdopodobnie róże.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje