Reklama

Reklama

Gowin i Gliński "buchnęli" jabłko Morawieckiemu

Podczas pierwszego posiedzenia Rady Ministrów z Mateuszem Morawieckim na czele Jarosław Gowin i Piotr Gliński zrobili "psikusa" nowemu premierowi. "Smaczek" wyłapały kamery Polsat News.

- Piotrze, "buchnij" panu premierowi to jabłko czerwone - zwrócił się poważnym tonem do ministra kultury Jarosław Gowin.

Gliński najpierw upewnił się, czy "nikt nie widzi", a następnie zwinnym ruchem sięgnął po owoc i ukradkiem podał go Gowinowi.  W tym czasie niczego nieświadomy Mateusz Morawiecki witał się z operatorami i fotoreporterami.

Internauci szybko podchwycili wideo. Na Twitterze od razu zapytano ministra, "czy ładnie jest tak kraść". Gowin napisał w odpowiedzi, że skradziony owoc smakował wyśmienicie.

Reklama

Sytuację z posiedzenia rządu skomentował też dyrektor Biura Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Piotr Müller.

"Teraz wiem, co się dzieje z jabłkami w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Zagadka rozwiązana" - napisał.

"Nocą zakradamy się z Premierem Glińskim i... :-)" - odpisał mu Gowin.

To nie pierwszy raz, kiedy operatorzy Polsat News uchwycili ministrów w zaskakującej sytuacji. W czerwcu gorąco dyskutowano o słynnej już kopercie od "córki leśniczego", którą Jan Szyszko wręczał Mariuszowi Błaszczakowi.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy