Reklama

"Goebbels też był fachowcem". Olechowski ostro o Kamińskim

"Pan Kamiński, który w moim odczuciu jest jednym z tych polityków, którzy zrobili wiele szkód w Polsce, ma być de facto twarzą Platformy. Mówią o nim fachowiec, ale za przeproszeniem Goebbels też był fachowcem. Dla mnie to jakiś daleko posunięty cynizm, który konfunduje wyborców Platformy" - tak Andrzej Olechowski skomentował w TVP Info powołanie Michała Kamińskiego na szefa Centrum Informacyjnego Rządu.

Andrzej Olechowski, jeden z założycieli Platformy Obywatelskiej, jest bardzo rozczarowany zmianami personalnymi w bezpośrednim otoczeniu pani premier. I zaskoczony tak "że nie może już oddechu złapać".

Dostało się także Jackowi Rostowskiemu. - Nie jestem zachwycony tym, że głównym doradcą politycznym jest pan Rostowski, który dla młodszego elektoratu Platformy jest symbolem skoku na kasę, czyli OFE, oraz takiej brutalnej i nieeleganckiej awantury z Leszkiem Balcerowiczem - mówił Olechowski.

We wtorek premier Ewa Kopacz poinformowała, że szefem zespołu doradców politycznych zostanie Jan Rostowski, a nową rzecznik rządu Małgorzata Kidawa-Błońska. Michał Kamiński, niegdyś członek PiS, zostanie zatrudniony w Kancelarii Premiera w randze sekretarza stanu.

Reklama

Głosuj w naszym plebiscycie na najbardziej dziką wypowiedź polityka 2014 roku!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama