Reklama

Reklama

​Debata według TVP 3 Lublin

Na antenie TVP 3 Lublin czterech polityków PiS debatowało o mijającej kadencji rządu.

Jak podaje "Dziennik Wschodni", dyskusja miała miejsce w programie "Tu i teraz - widzę, słucham, pytam", prowadzonym przez dyrektora ośrodka Ryszarda Montusiewicza.

Do programu zaproszeni zostali: wicepremier Jacek Sasin, poseł i wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Krzysztof Michałkiewicz, wojewoda lubelski Przemysław Czarnek oraz wicemarszałek województwa Dariusz Stefaniuk. Wszyscy kandydują do parlamentu z list PiS.

Dyskusja była zażarta, dynamiczna, na szczęście politykom udało się uzgodnić wspólne stanowisko - polityka rządu PiS jest ich zdaniem wysoce korzystna dla mieszkańców ziemi lubelskiej.

Reklama

Przewodniczący rady programowej TVP 3 Lublin, członek PiS Wojciech Żukowski, nie ma większych zastrzeżeń do audycji.

"To program autorski i być może redaktor Montusiewicz miał koncepcję właśnie takiego podsumowania czterech lat tej kadencji" - ocenił, cytowany przez "Dziennik Wschodni".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy