Reklama

Reklama

Co się dzieje z Putinem?

"Zniknięcie" Władimira Władimirowicza Putina wywołało w sieci falę spekulacji. Pojawiły się pogłoski o udarze mózgu, problemach z kręgosłupem, a nawet o śmierci prezydenta. Jakby tego było mało, na świat przyszła kolejna córka Władimira. Nic więc dziwnego, że Putin musiał na chwilę zniknąć, by sobie to wszystko w głowie poukładać.

W czwartek "Niezależna" donosiła o anonimowym mailu, z którego miałoby wynikać, że Putin miał udar mózgu. Autorem tych informacji był "człowiek podający się za pracownika centralnego szpitala klinicznego administracji prezydenckiej".

Austriacki dziennik "Kurier" donosi dzisiaj, że prezydent podobno udał się na leczenie do wybitnego ortopedy z Wiednia. Cierpi bowiem z powodu problemów z kręgosłupem.

Reklama

Wcześniej spekulowano również, że Putin został obalony przez "tajemniczych spiskowców", a także, że Alina Kabajewa urodziła mu trzecie dziecko...

Polecamy galerię: Kabajewa urodziła Putinowi trzecie dziecko?

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow nie chce komentować już kolejnych doniesień na temat stanu zdrowia Putina. Ale - jak zauważymy - tajemniczo się uśmiecha, gdy kolejni dziennikarze zadają to samo pytanie.

Pozostaje nam wierzyć, że wszystkie zdrowotne i osobiste problemy prezydenta Rosji zostaną wyeliminowane do zaplanowanego na poniedziałek spotkania z prezydentem... Kirgistanu.

I że rany po liftingu twarzy się zagoją. Bo pojawiły się również pogłoski o kolejnej operacji plastycznej 63-latka.

Co się stało z twarzą Putina? Zobacz zdjęcia


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje