Reklama

Reklama

"Burka nad I" - Wipler układa nową ramówkę TVN

Temat uchodźców wciąż rozpala polityków. Tym razem obawę o dalszą karierę dziennikarską Moniki Olejnik wyraził Przemysław Wipler w programie "Kropka nad I".

W czasie trwania programu wywiązała się awantura na temat uchodźców. Polityk partii KORWiN stanowczo opowiada się przeciwko przyjmowaniu uchodźców przez Polskę. Drugi gość programu, Jakub Rutnicki z PO krytykował ugrupowanie Wiplera za wywoływanie lęków wśród Polaków. - Te lęki są zasadne - odparł Wipler, który zaczął pokazywać zdjęcia uzbrojonych osób. 

 - Widziała Pani tego mema, na którym jest pani prowadzącą programu "Burka nad I? - zapytał Wipler Monikę Olejnik. -Takie straszenie ludzi? - odparła zdziwiona prowadząca. 

Kilka chwil później, Wipler znowu wyciągnął zdjęcia, czego Monika Olejnik już nie była w stanie wytrzymać. - Nie mam pan prawa pokazywać takich zdjęć! - wyraźnie oburzona prowadząca odebrała posłowi fotografie. - Nie będzie pan straszył ludzi! - powtórzyła kilka razy. 

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy