Reklama

Reklama

Andrzej Duda zmienił zdanie na temat Niemiec?

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - na przykładzie prezydenta Andrzeja Dudy.

"Niemcy są naszym największym i najważniejszym sąsiadem - pod względem gospodarczym i politycznym. Nasze relacje są bardzo dobre, a ja chciałbym przyczynić się do tego, by stały się bardzo, bardzo dobre" - powiedział prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla niemieckiego dziennika "Bild".

I nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie wpis Andrzeja Dudy na Twitterze z 2011 roku.

"W programie PO: Niemcy są naszym najważniejszym sąsiadem i głównym aktorem UE. Do tego 'taniec' byłych szefów MSZ wokół Merkel. Żenada..." - pisał wówczas poseł Duda, który najwyraźniej nie uważał wtedy Niemiec za najważniejszego sąsiada Polski. 

Reklama

Mądrość etapu?

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy