Reklama

Reklama

Zgorzelec. Zwłoki znalezione w jednym z garaży

Podczas prac porządkowych w Zgorzelcu dokonano makabrycznego odkrycia. W jednym z garaży należących do Starostwa Powiatowego znaleziono zmumifikowane zwłoki. Sprawą zajmuje się prokuratura. Nieoficjalnie wiadomo, że po wewnętrznej stronie drzwi garażu znaleziono ślady drapania.

Zwłoki mężczyzny znaleziono w garażu w Zgorzelcu na Dolnym Śląsku. Odkrycia dokonano w trakcie prac porządkowych w pomieszczeniach garażowych. Nie jest znana przyczyna śmierci ani tożsamość mężczyzny.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze prok. Tomasz Czułowski poinformował, że zwłoki znaleziono w jednym z pomieszczeń garażowych należących do Starostwa Powiatowego.

- W tych pomieszczeniach odbywały się prace porządkowe. Stan odkrytych zwłok wskazuje na to, że musiały one tam pozostawać dłuższy czas. Wykonano wstępne oględziny tego miejsca. Ciało zostanie poddane sekcji zwłok, która pozwoli ustalić czas i przyczynę zgonu. Może pozwoli też ustalić tożsamość mężczyzny - powiedział prokurator.

Reklama

Wyjaśnił, że wszczęte śledztwo prowadzone jest właśnie w celu ustalenia przyczyny zgonu mężczyzny i wyjaśnienia, czy ktokolwiek nie przyczynił się do jego śmierci.

Ślady drapania na drzwiach garażu

Ciało mężczyzny było zmumifikowane - informuje portal Zgorzelec.info. 

Według nieoficjalnych informacji RMF FM, drzwi garażu były zabezpieczone siedmioma wkrętami od zewnątrz, a po ich wewnętrznej stronie odkryto ślady drapania i odgiętą blachę.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama