Reklama

Zderzenie trzech ciężarówek na A4. Służby ostrzegają przed utrudnieniami

Na autostradzie A4 doszło do zderzenia trzech ciężarówek - potwierdzają lokalne media. Policja wyznacza objazdy i ostrzega, że utrudnienia potrwają co najmniej kilka godzin, co będzie skutkować korkami. Ten ma obecnie wynosić co najmniej 10 km.

Do wypadku doszło około godz. 12:30 na autostradzie A4 między węzłami Brzezimierz i Brzeg

"Gazeta Wrocławska" podaje, że na miejscu zderzyły się trzy ciężarówki z naczepami, co potwierdza także portal tuwroclaw.com. Pierwszy z kierowców wjechał w tył TIR-a przed nim - ten z kolei z impetem uderzył w kolejny pojazd tego typu - podają lokalne media.

Z medialnych informacji wynika także, że w wyniku wypadku jedna osoba została ranna. Nie wiadomo, jak poważne są to obrażenia.

Droga do Wrocławia zablokowana

Droga w kierunku Wrocławia jest zablokowana i jak wynika z relacji policji, cytowanej przez lokalne redakcje, jeszcze długo nie będzie przejezdna. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin, nawet do 17:00 - czytamy. Wyznaczono objazdy. 

Reklama

Zalecany objazd DW403- DK39- DK8- S8- A4 - podała Marlena Olszewska z Zespołu Zarządzania Ruchem GDDKiA, którą cytuje tuwrocalw.com. Zdjęcia nadesłane do "Gazety Wrocławskiej" przez czytelnika pokazują, że na miejscu wypadku utworzył się korek. Redakcja informuje, że korek sięga już sześciu kilometrów. Tuwroclaw.com pisze nawet o 10-kilometrowym korku. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: A4

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy