Reklama

Reklama

Zbrodnia w Ząbkowicach Śląskich. 18-latek zabił rodziców i swojego brata

Wstrząsająca zbrodnia w Ząbkowicach Śląskich na Dolnym Śląsku. 18-letni Marceli C. powiadomił w nocy służby, że ktoś włamał się do domu, w którym mieszka z rodzicami i zamordował trzy osoby. Gdy policjanci przyjechali na miejsce i rozpoczęli przesłuchania, 18-latek przyznał, że to on popełnił zbrodnię - dowiedzieli się reporterzy RMF FM.

Do zbrodni doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (z 8 na 9 grudnia). 18-letni Marceli C. zadzwonił na policję z dachu budynku. Mówił, że do jego mieszkania włamał się jakiś mężczyzna. 

Gdy policjanci przyjechali na miejsce, znaleźli zwłoki trzech osób - kobiety i mężczyzny w wieku 48 lat oraz siedmioletniego dziecka.

Jak nieoficjalnie dowiedzieli się dziennikarze RMF FM, w trakcie przesłuchania 18-latek przyznał się do zabójstwa swoich rodziców i brata. Wskazał też miejsce, gdzie zakopał siekierę i ubrania.

Reklama

Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności tej tragedii.

"Nie mogę ujawnić szczegółów. Potwierdzam jedynie, że nie żyją dwie dorosłe osoby - rodzice i siedmioletnie dziecko. Osobą zatrzymaną i podejrzaną w sprawie tego zabójstwo jest 18-letni syn i brat poszkodowanych" - przekazała rzeczniczka komendy policji w Ząbkowicach Śląskich, kom. Ilona Golec.

Mateusz Czmiel Maciej NyczMarek Balawajder

Zobacz na RMF24.pl

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama