Reklama

Reklama

Wrocław: Zaginął 11-letni Bartłomiej Drahynicz

Policjanci z Wrocławia poszukują 11-letniego Bartłomieja Drahynicza. Chłopiec wyszedł wczoraj z domu rodzinnego i nie powrócił do bliskich. Nie ma też z nim żadnego kontaktu. Funkcjonariusze apelują o informacje, które mogłyby pomóc w ustaleniu pobytu dziecka.

Reklama

Jak informuje policja, 11-letni Bartłomiej Drahynicz wyszedł z domu, który znajduje się na terenie Starego Miasta we Wrocławiu, w czwartek rano, 25 marca. Od momentu zgłoszenia o oddaleniu się chłopca, prowadzone są wzmożone działania poszukiwawcze. Niestety, do tej pory nie przyniosły one rezultatu.

Reklama

Bartłomiej Drahynicz ma ok. 150 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma ciemne, krótkie włosy i pociągłą, szczupłą twarz.

W dniu zaginięcia 11-latek ubrany był w pikowaną kurtkę koloru granatowego, z kapturem. Miał na sobie też czarną bluzę sportową i granatowe spodnie dresowe. "Może mieć także ze sobą plecak szkolny we wzory koloru zielonego" - wskazują policjanci.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego, proszone są o kontakt osobisty z Komisariatem Policji Wrocław-Stare Miasto lub o telefon pod nr (47) 817 31 31 lub (47) 871 43 90. Można też dzwonić pod 112.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama