Reklama

Reklama

Wrocław: W pożarze zginęła jedna osoba

Na wrocławskim osiedlu Popowice wybuchł we wtorek w nocy pożar, który strawił dziesięciopiętrowy wieżowiec. Zginęła jedna osoba. W budynku spłonęło kilka mieszkań.

Pożar wybuchł w mieszkaniu na ósmym piętrze około godz. 23:30. Na miejscu stawiło się osiem zastępów straży pożarnej, którym udało się wygrać z żywiołem. Niestety w doszczętnie spalonym mieszkaniu znaleziono zwęglone ciało. 

Ogień rozprzestrzenił się na kolejne mieszkania, ewakuowano część mieszkańców bloku. Strażacy sprawdzili, czy w pomieszczeniach nie ulatnia się gaz.

Cała akcja zakończyła się o godz. 3 w nocy.

Policja wciąż bada przyczyny pożaru. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy