Reklama

Reklama

Wrocław: Ułatwienia na Wszystkich Świętych

Z myślą o zbliżającym się dniu Wszystkich Świętych przygotowano udogodnienia mające ułatwić życie odwiedzającym wrocławskie nekropolie.

Zaplanowano zmiany w kursowaniu autobusów oraz uruchomienie nowych linii tramwajowych i autobusowych.

Reklama

Chcący wybrać się na cmentarz Kiełczowski będą mogli skorzystać z wydłużonej linii 131. Będzie ona kursować od godziny 9. do 18. w dniach 24-25 października oraz od 31 października do 1 listopada.

Na cmentarz Kiełczowski będzie można dojechać także specjalnie uruchomioną linią 322, która będzie kursować co pół godziny z cmentarza Grabiszyńskiego mijając po drodze cmentarz Osobowicki. Linia obsługiwana będzie w dniach 24-25 oraz 31 października.

Z Oporowa na Osobowice będzie się można dostać kursującym co dwadzieścia minut tramwajem E1. Jednak tylko od 24 do 25 października.

Także z myślą o odwiedzających, w dniach 24-25 października oraz od 28 października do 2 listopada na trasie linii A ustawione zostaną dwa dodatkowe przystanki w pobliżu cmentarza przy Grabiszyńskiej.

Nowością, która ułatwi życie odwiedzającym groby jest uruchomiona niedawno wyszukiwarka miejsc pochówku. Za jej pomocą będzie można odnaleźć gdzie dokładnie znajdują się groby bliskich i znajomych. Baza grobów obejmuje cmentarze komunalne: Cmentarz Grabiszyński, Osobowicki, Psie Pole, Jerzmanowo, Leśnica, Pawłowice.

Wojciech Sitarz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje