Reklama

Reklama

Wrocław: Pożar w mieszkaniu. Jedna osoba zginęła, dwie są ranne

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w pożarze, do którego doszło w czwartek w mieszkaniu we Wrocławiu. Ogień pojawił się na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego.

Jak powiedział PAP oficer dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratowniczej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu, mieszkanie, w którym doszło do pożaru znajduje się przy ul. Szpitalnej we Wrocławiu. Do pożaru doszło na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego. W pożarze zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne. Z budynku ewakuowano 16 osób.  

Na miejsce wysłano sześć jednostek straży pożarnej.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy