Reklama

Reklama

Wrocław: Policja odnalazła zaginionego 11-latka

Policjanci z Wrocławia odnaleźli 11-letniego chłopca, o którego zaginięciu informowali w piątek. Nieletni przebywał w jednym z mieszkań na terenie miasta. Cały i zdrowy trafił do placówki opiekuńczej, w której decyzją sądu powinien przebywać.

Reklama

Od momentu otrzymania informacji o oddaleniu się 11-letniego chłopca z miejsca zamieszkania, w jego poszukiwania zaangażowano służby prewencyjne, kryminalne oraz policyjnych specjalistów w zakresie poszukiwań.

Reklama

Priorytetem dla funkcjonariuszy było odnalezienie chłopca w możliwie najkrótszym czasie. Po publikacji informacji o poszukiwaniach 11-latka do policjantów wpływały różnego rodzaju wiadomości i każda z nich od razu była weryfikowana oraz sprawdzana, ale nie miały one bezpośredniego wpływu na skutek poszukiwań.

Chłopca odnaleźli policjanci w jednym z mieszkań na terenie miasta, a później cały i zdrowy trafił do placówki opiekuńczej, w której decyzją sądu powinien przebywać.

Policjanci zatrzymali trzech podejrzewanych o związek z jego zaginięciem. Sprawę badają policjanci z Komisariatu Policji Wrocław Stare Miasto i prokuratura. 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama