Reklama

Reklama

Wrocław: Oferta sprzedaży 15-latki w internecie

W znanym serwisie ogłoszeniowym pojawiła się oferta sprzedaży 15-letniej dziewczyny. Ogłoszenie zostało opublikowane w dziale "zabawki Wrocław". Sprawę opisuje lokalny dziennik.

Jak informuje "Gazeta Wrocławska", ogłoszenie ukazało się 26 stycznia na stronie znanego serwisu - OLX.  "Dziewczyna 15 lat, za darmo, stan używany" - można było przeczytać w ofercie z wizerunkiem młodej dziewczyny. Tego samego dnia ogłoszenie zniknęło.

- Możemy założyć, że ogłoszenie jest niesmacznym żartem, jednak niezależnie od tego, jakie intencje przyświecały autorowi, serwis OLX udostępni wszystkie dane organom ścigania w przypadku wszczęcia postępowania - przekazała dziennikowi Paulina Rezmer z działu komunikacji OLX. Zaznaczyła, że zamieszczenie takiego ogłoszenia jest niezgodne z prawem oraz regulaminem serwisu. Użytkownik, który je zamieścił, został zablokowany.

Reklama

Według Rezmer informacja o takiej treści znalazła się na stronie w wyniku błędu automatycznego systemu weryfikacji ogłoszeń.

Jak mówi artykuł 189a. Kodeksu karnego, "kto dopuszcza się handlu ludźmi, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat trzech".

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy