Reklama

Reklama

Wrocław: Napad na dyrektorkę kancelarii Sejmiku Dolnośląskiego

Napad na dyrektorkę kancelarii Sejmiku Dolnośląskiego. Jak informuje RMF FM, kobieta została zaatakowana we własnym domu przez napastników przebranych za robotników. Agresorzy uciekli, są poszukiwani przez policję.

Do napadu doszło w piątek rano we Wrocławiu. Do domu dyrektorki kancelarii Sejmiku Dolnośląskiego Anny K. weszło trzech mężczyzn w roboczych strojach i budowlanych kaskach - informuje RMF FM. 

- Potwierdzamy, że zaatakowana kobieta to nasza urzędniczka - powiedział polsatnews.pl Michał Nowakowski, rzecznik prasowy Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Napastnicy uciekli

Napastnicy obezwładnili 49-latkę, a wokół szyi owinęli jej taśmę. W trakcie ataku doszło do szamotaniny, podczas której kobieta zraniła jednego z agresorów

Reklama

Chwilę później do domu wrócił ze spaceru z psem jeden z domowników. To spłoszyło sprawców, którzy uciekli. Z domu prawdopodobnie nic nie zginęło.

- Nikt nie doznał poważniejszych obrażeń - poinformował polsatnews.pl nadkom. Kamil Rynkiewicz, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu.

- Na miejscu zdarzenia pracują policjanci z grupy dochodzeniowo śledczej. Policja prowadzi poszukiwania sprawców najścia - dodał policjant.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama