Reklama

Reklama

Wjechała autem do sklepu. Wprost między regały

26-latka najpierw spowodowała kolizję w Borku Strzeleńskim, a później rozbiła autem witrynę i wjechała do sklepu. Kobieta nie była w stanie wytłumaczyć swojego zachowania na drodze. Okazało się również, że prawo jazdy posiada od niedawna.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w czwartek po godzinie szóstej rano w miejscowości Borek Strzeleński (woj. dolnośląskie). Policjanci ze Strzelna otrzymali zgłoszenie o aucie, które wjechało do sklepu.

Borek Strzeliński. Auto wjechało do sklepu

Na miejscu mundurowi ustalili, że przy skrzyżowaniu ulic Strzelińskiej i Oławskiej doszło kierująca samochodem osobowym marki Daewoo, znajdując się na łuku drogi nie zachowała ostrożności i zjechała na przeciwległy pas, doprowadzając tym samym do kolizji z prawidłowo poruszającym się volkswagenem.

- W wyniku opisanego zdarzenia kierująca Daewoo z impetem wjechała do pobliskiego sklepu gdzie "zaparkowała" pojazd pomiędzy regałami z produktami spożywczymi - poinformował asp. Łukasz Porębski z KPP w Strzelnie. W tym czasie w sklepie znajdowała się obsługa oraz klient. Nikt nie został poszkodowany.

Reklama

Wysoki mandat i punkty karne

26-latka, która prowadziła auto, nie potrafiła wyjaśnić swojego zachowania na drodze. Okazało się, że prawo jazdy ma od niedawna. 

- Opisana kolizja w myśl znowelizowanych przepisów uderzy po kieszeni sprawczynię, która została ukarana wysokim mandatem karnym, ponadto na jej konto powędrowało aż 10 punktów karnych - dodał asp. Porębski.

 

Reklama

Reklama

Reklama