Reklama

Reklama

Wjechał samochodem do rzeki. We krwi miał ponad 2 promile

Kierujący osobowym fordem 21-latek w wigilijną noc wjechał do rzeki, a następnie wydostał się z zatopionego auta i zbiegł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna po kilkudziesięciu minutach został zatrzymany w pobliskiej wiosce. Okazało się, że w jego organizmie wykryto 2,4 promila alkoholu. Miał on także orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Reklama

O godzinie 1 w nocy, 25 grudnia, do policjantów dotarła wiadomość o tym, że w pobliżu miejscowości Henrykowice (Dolnośląskie) do rzeki "wpadł jakiś samochód". Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce zorientowali się, że za kierownicą zatopionego forda nikogo nie ma. 

Reklama

Rezultatu nie przyniosły także poszukiwania w okolicznych wodach i przeszukanie terenu.

Wezwana straż pożarna wyciągnęła auto. Przetransportowano je na zabezpieczony przez policję parking strzeżony. Mundurowi ruszyli do pobliskiej wioski, gdzie - jak udało im się ustalić - zamieszkiwał właściciel pojazdu.

Wydostał się z pojazdu o własnych siłach

Okazało się, że samochód prowadził 21-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego. Mężczyzna stracił panowanie nad autem i wjechał do rzeki, a następnie wydostał się z pojazdu o własnych siłach i uciekł.

Przeprowadzone badanie wykazało, że jest nietrzeźwy - w jego krwi wykryto 2,4 promila alkoholu. Miał także orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Teraz za popełnione przestępstwa drogowe odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia.


---------------------------------------

Trwa wielka loteria na 20-lecie Interii!

Weź udział i wygraj! Każdego dnia czeka ponad 20 000 złotych - kliknij i sprawdź!

W tym roku świętujemy swoje 20-lecie i mamy dla Ciebie niespodziankę. Masz szansę wygrać wielką gotówkę już dziś! Zapraszamy do udziału w Multiloterii. Każdego dnia do wygrania minimum 20 000 złotych, a w wybrane dni grudnia nawet 40 000 złotych! Dołącz do tysięcy Internautów biorących udział w grze! Kliknij link: GRAM o duże pieniądze już teraz!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne