Reklama

Reklama

Syców. Próba porwania dziewczynki przed szkołą. Kierowca chciał wciągnąć ją do auta

Zjawił się przed szkołą podstawową w Sycowie (woj. dolnośląskie), a po chwili próbował wciągnąć dziewczynkę do swojej toyoty. Próba porwania nie powiodła się, bo ośmiolatce udało się wyrwać z jego rąk. Niedoszłego porywacza szuka teraz policja.

Do próby porwania dziewczynki doszło w piątkowy poranek przed szkołą podstawową w Sycowie. Jak nieoficjalnie podał portal mojaolesnica.pl, mężczyzna z toyoty próbował wciągnąć ośmiolatkę do środka pojazdu. Dziecku udało się oswobodzić, a niedoszły porywacz uciekł. 

Syców. Dziewczynka, którą próbowano porwać, jest bezpieczna

- Potwierdzam, doszło do takiej sytuacji - powiedziała Interii asp. Bernadeta Pytel z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy. Jak dodała, policjanci nadal prowadzą czynności w sprawie.

Asp. Pytel zapewniła, że dziewczynka "jest cała i zdrowia", a obecnie zajmują się nią rodzice. Jak jednocześnie przekazała, o zdarzeniu poinformowano prokuraturę.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy