Reklama

Reklama

Świdnica: Nagi prokurator spacerował po mieście

Po ulicach Świdnicy spacerował nagi prokurator, pracujący w jednej z rejonowych jednostek z okręgu świdnickiego. Był widziany też w jednym ze sklepów. Prokurator Okręgowy w Świdnicy skieruje wniosek o wszczęcie wobec mężczyzny postępowania dyscyplinarnego.

O sprawie jako pierwszy poinformował portal swidnica24.pl. Według portalu, nagi mężczyzna chodził po osiedlu Zarzecze w Świdnicy; widziany był na kilku ulicach, a także w jednym ze sklepów. O sytuacji powiadomiona została Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy. Jak się okazało, mężczyzna był pijany.

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Świdnicy Tomasz Orepuk potwierdził, że mężczyzna to prokurator pracujący w jednej z jednostek okręgu świdnickiego. 

- W dniu dzisiejszym uzyskaliśmy materiały dotyczące tego zdarzenia z policji. Po ich uzyskaniu Prokurator Okręgowy w Świdnicy sporządził wniosek do rzecznika dyscyplinarnego przy Prokuratorze Generalnym o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec tego prokuratora - przekazał rzecznik. Dodał, że zdarzenie miało miejsce, gdy mężczyzna przebywał na urlopie.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama