Reklama

Reklama

RMF24: Podejrzany o molestowanie 7-latki powiesił się w areszcie

W areszcie we Wrocławiu powiesił się 77-latek z okolic dolnośląskiego Jawora, który trafił do więzienia po tym, jak usłyszał zarzuty molestowania seksualnego swojej siedmioletniej sąsiadki. Mężczyzna nie przyznawał się do winy. Był już wcześniej karany za pedofilię.

Kilka dni temu dziewczynkę i 77-latka mężczyznę w dwuznacznej sytuacji zauważyła w sadzie mieszkanka niewielkiej miejscowości pod Jaworem w województwie dolnośląskim. To ona zawiadomiła policję.

Reklama


77-latek był już wcześniej karany za pedofilię. W 2012 roku mężczyzna usłyszał wyrok 2 lat w zawieszeniu na 5 za molestowanie 10-letniej dziewczynki. Otrzymał także 5-letni zakaz zbliżania się do dzieci i został skierowany na terapię.

Matka poszkodowanej 7-latki usłyszała zarzut utrudniania postępowania karnego. 39-latka przeszkadzała policjantom, gdy ci zbierali dowody w sprawie molestowania dziecka.

Próbowała także przeszkodzić sąsiadce, która dzwoniła na policję. Później przebrała dziewczynkę i ukryła rzeczy, w które była ubrana. Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje