Reklama

Reklama

RMF: Kompletnie pijany kierowca autobusu w Bielawie

Ponad 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca podmiejskiego autobusu w Bielawie na Dolnym Śląsku. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej i staranował stojący na poboczu radiowóz. Informacja o tym zdarzeniu pochodzi z Gorącej Linii RMF FM.

O pijanym kierowcy policję powiadomiła jedna z pasażerek autobusu. Pojazd linii Bielawa - Dzierżoniów, jak stwierdziła kobieta, jechał inną niż zwykle trasą.

Przed zatrzymaniem się do kontroli 56-latek staranował stojący przed autobusem radiowóz. W wyniku zderzenia poszkodowany został policjant. Trafił do szpitala. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowca został zatrzymany.

Pasażerowie autobusu nie odnieśli obrażeń.

Na miejscu zdarzenia pojawił się prokurator.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy