Reklama

Reklama

Podejrzani o kradzież paliwa potrącili policjanta. Trwa obława

Trwa obława na mężczyzn podejrzanych o kradzież paliwa na stacji benzynowej we Wrocławiu. Podczas próby zatrzymania potrącili policjanta. Uciekli, porzucając samochód - podała policja.

Wieczorem we Wrocławiu na osiedlu Grabiszynek doszło do interwencji policjantów, podczas której potrącony przez samochód został jeden z funkcjonariuszy. Odniósł obrażenia, które nie zagrażają jego życiu.

Policja podaje, że interwencja wiązała się z podejrzeniem, że poruszający się autem osobowym mężczyźni dokonali kradzieży paliwa na stacji benzynowej w tym rejonie miasta.

- Policjant próbował otworzyć drzwi zatrzymanego pojazdu, a w tym czasie kierowca, cofając, potrącił innego funkcjonariusza. Mężczyźni z auta porzucili pojazd i zbiegli. Trwa obława, a według ustaleń w aucie było trzech mężczyzn - powiedział Kamil Rynkiewicz z wrocławskiej policji.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy