Reklama

Reklama

Lubin: 20-latek strzelał do policjantów

20-latek z Lubina, który strzelał do policjantów z broni pneumatycznej, został aresztowany na dwa miesiące. Do zdarzenia doszło w miejscowości Lubin w nocy z 9 na 10 sierpnia. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

Do oddania strzałów doszło podczas policyjnej interwencji na osiedlu Przylesie w miejscowości Lubin. Funkcjonariusze zostali wezwani, ponieważ grupa osób zakłócała ciszę nocną.

Lubin: Strzelał do policjantów

Podczas interwencji jeden z obecnych, 20-latek z Lubina, wyciągnął krótką broń pneumatyczną - jak podaje policja "do złudzenia przypominającą broń palną". Krzyczał też obraźliwe hasła, po czym oddał strzał w kierunku policjantów.

Na szczęście nie trafił. Nikt nie został ranny.

"Mężczyznę szybko obezwładniono i zabezpieczono pistolet pneumatyczny zasilany nabojami sprężonego gazu wraz ze śrucinami" - podaje policja z Lubina.

Reklama

Decyzja sądu w Lubinie

20-latek usłyszał zarzuty czynnej napaści i znieważania policjantów. Został aresztowany na dwa miesiące decyzją sądu w Lubinie.

Grozi mu do 10 lat więzienia.

Czytaj też:

Lubin: Grzegorz Schetyna spotkał się rodziną zmarłego 34-latka. "Cała Polska żąda wyjaśnień"

Lubin. Zwrot ws. śmierci 34-latka. Przeniesiono śledztwo

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy