Reklama

Reklama

Kamienna Góra: Nie żyje 10-latka zaatakowana siekierą

Zmarła 10-letnia dziewczynka, która została zaatakowana siekierą w centrum Kamiennej Góry przez 27-letniego mężczyznę. Dziecko trafiło do szpitala. Lekarzom nie udało się jej uratować

Atak nastąpił przed księgarnią w samym centrum dolnośląskiego miasta. Dziewczynka wchodziła do lokalu razem ze swoimi rodzicami. W pewnym momencie podbiegł do niej napastnik i uderzył w głowę siekierą.

O sprawie informowaliśmy TUTAJ.

Chwilę później został zatrzymany przez świadków. Na miejscu błyskawicznie zjawili się też policjanci.

To 27-letni mieszkaniec Kamiennej Góry. Policja sprawdza, czy był pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Nie wiadomo, dlaczego zaatakował dziecko. Trafił już do policyjnego aresztu.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy