Reklama

Reklama

Kamienna Góra: Mężczyzna zaatakował 10-latkę siekierą

Do wyjątkowo wstrząsającego napadu doszło przed południem w centrum Kamiennej Góry. 10-letnia dziewczynka, która wraz z rodzicami wchodziła do księgarni została zaatakowana przez młodego mężczyznę siekierą - o sprawie informuje TVP Info.

27-letni mężczyzna ranił dziewczynkę w głowę, po czym zaczął uciekać. Jak powiedział świadek zdarzenia na antenie TVN24, za sprawcą w pościg ruszyli mieszkańcy Kamiennej Góry.

Udało się go zatrzymać. Na miejscu pojawiła się policja.

Mężczyzna, który zaatakował dziewczynkę to mieszkaniec Kamiennej Góry. Nie był powiązany z ofiarą. Nie wiadomo, dlaczego dokonał napadu.

Policja sprawdzi jego trzeźwość i ewentualną obecność narkotyków we krwi.  Zabezpieczono już teren i narzędzie, na miejsce został też wezwany prokurator. 

Reklama

Dziewczynka z ciężkimi obrażeniami głowy trafiła do szpitala. Lekarze walczą o jej życie.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy