Reklama

Reklama

Jelenia Góra: Znęcał się nad żoną, kradł rowery. Wizerunek zarejestrowały kamery

Podduszał, wyzywał i poniżał swoją żonę. W trakcie czynności policjanci ustalili, że 33-latek ma na swoim koncie również kradzież rowerów. Jeleniogórskim funkcjonariuszom udało się go zatrzymać dzięki nagraniu z kamery monitoringu. Mężczyzna miał bowiem na sobie charakterystyczną bluzę.

Funkcjonariusze z komisariatu policji w Jeleniej Górze zatrzymali 33-latka podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad żoną oraz o kradzież.

Mężczyzna wpadł w ręce stróżów prawa podczas interwencji zgłoszonej przez pokrzywdzoną. Jak ustalili mundurowi, od około dwóch lat znęcał się on nad współmałżonką psychicznie i fizycznie. Bez żadnego powodu wielokrotnie wszczynał awantury, podczas których wyzywał żonę, bił ją, podduszał i poniżał. Groził jej również pozbawieniem życia. Agresję miał wyzwalać w nim alkohol, który spożywał w dużych ilościach.

Reklama

Zdradził go jeden szczegół

Agresor trafił do policyjnego aresztu. Ku zaskoczeniu mundurowych, w trakcie czynności procesowych zorientowali się, że to mężczyzna, który w nocy z 28 na 29 kwietnia bieżącego roku ukradł dwa rowery z klatki schodowej jednego z budynków w Jeleniej Górze.

Ich wartość pokrzywdzony oszacował na kwotę 5200 złotych. Policjanci zidentyfikowali 33-latka, bowiem został on nagrany przez monitoring.

Okazało się, że w dniu zatrzymania był ubrany w tę samą odzież, którą miał na sobie w dniu kradzieży. Teraz zatrzymany odpowie przed sądem za czyny, których się dopuścił, a grozić mu może kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy