Reklama

Reklama

Jelenia Góra: Eksplozja w samochodzie. Wszystko przez papierosa

W samochodzie osobowym nagle doszło do eksplozji - całe zajście zarejestrowała kamera monitoringu, a wideo trafiło do mediów społecznościowych. Sytuacja miała miejsce w Jeleniej Górze i - jak przekazali strażacy - zaczęła się od prozaicznej czynności czyszczenia auta.

Na terenie myjni samochodowej przy ul. Spółdzielczej w Jeleniej Górze doszło w sobotę 1 października do niebezpiecznej sytuacji. 

Na zarejestrowanym przej kamerę monitoringu wideo widać jak w samochodzie, w którym na miejscu pasażera siedzi mężczyzna, dochodzi do silnej eksplozji. 

Jelenia Góra. Eksplozja w samochodzie

Na miejsce, w którym doszło do eksplozji, zadysponowano strażaków z PSP i OSP Sobieszów. Z ich wyjaśnień wynika, że mężczyzna, który był w samochodzie, czyścił jego wnętrze odpowiednim środkiem. W pewnym momencie postanowił zapalić papierosa - i szybko pożałował tej decyzji. 

Reklama

Opary środka, którym mężczyzna czyścił samochód, wciąż unosiły się wewnątrz pojazdu, zaś płomień zapalniczki doprowadził do ich zapłonu, a w efekcie spektakularnej eksplozji. 

Na nagraniu widać, że mężczyzna wysiadł z samochodu o własnych siłach. Lokalna telewizja TV DAMI przekazała jednak, że doznał poparzeń ciała i został przewieziony do szpitala.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy